Resultater 2013

Resultat 2013

RussarstegenOpp. Fjell festning

21.04.13

Resultatliste per klasse

Resultatliste Menn 16-25 år

Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lervik,Lasse Kjellsigvart.no 04:28 + 00:00
2 Lervik,Jørgen Kjellsigvart.no 05:14 + 00:46
3 Jakobsen,Mathias Kjellsigvart.no 05:20 + 00:52
4 Fathi,Jegir NOTEAM 05:22 + 00:54
5 Fjell,Torstein No Team 3 05:56 + 01:28
6 Jakobsen,Niklas Kjellsigvart.no 05:57 + 01:29
7 Løvaas,Lars Erik Sartor Maskin 06:57 + 02:29
8 Nordbø,Kim Roger Sund Auto 08:35 + 04:07
8 Limevåg,Axel Sund Auto 08:35 + 04:07
10 Riise,Kristoffer Bsa Offshore 08:45 + 04:17
11 Lindhjem,Espen Sund Auto 09:35 + 05:07
12 Fredriksen,Trond Universitetet I Bergen 10:00 + 05:32
13 Jonassen,Thomas Bsa Offshore 10:47 + 06:19
DNS Langeland,Jørgen Johan Framnes Kristne Vidaregåande S
DNS Bruvik,Tore Sartor Maskin
Resultatliste Menn 26-90 år
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nordvik,Asle No Team 11 04:49 + 00:00
1 Styrvold,Kjetil NOTEAM 04:49 + 00:00
3 Heltorp,Kjell Sigvart Kjellsigvart.no 05:18 + 00:29
4 Birkeland,Tommy Dnb 05:24 + 00:35
5 Haavik,Thomas Dnb 05:31 + 00:42
5 Taule,Øyvind No Team 14 05:31 + 00:42
7 Tveitan,Per Olav Rambøll 05:35 + 00:46
8 Strøm,Jan Kåre Laksevåg Friidrett 05:40 + 00:51
9 Hesjedal,Knut Ivar Sartor Maskin 05:49 + 01:00
10 Sætre,Yngve No Team 16 05:59 + 01:10
11 Asphaug,Johnny Ck Sotra 06:08 + 01:19
12 Myksvoll,Audun No Team 20 06:11 + 01:22
12 Aase,Øystein No Team 15 06:11 + 01:22
14 Asphaug,Anders Sund Auto 06:12 + 01:23
15 Benjaminsen,Jan-Erik Silva Regnskap Da 06:23 + 01:34
15 Jetmundsen,Trond Sartor Maskin 06:23 + 01:34
17 Ekerhovd,Nils Harald Nilskløyvo 06:25 + 01:36
18 Christensen,Dan Sartor Maskin 06:32 + 01:43
19 Kobbeltvedt,Nils Birger NOTEAM 06:40 + 01:51
20 Straume,Arne No Team 13 06:45 + 01:56
21 Chilian,Kristoffer No Team 18 06:49 + 02:00
22 Fredriksen,Børge Olsvikåsen Vgs. 06:53 + 02:04
23 Henningsen,Arve Tellneslærarane 07:11 + 02:22
24 Berntsen,Oddvar Ask Friidrett 07:12 + 02:23
25 Sæle,Roger No Team 10 07:21 + 02:32
26 Wilhelmsen,Per M. No Team 19 07:28 + 02:39
27 Mjanger,Morten Bsa Offshore 07:46 + 02:57
28 Abraham,Ole-Jakob Museum Vest 07:47 + 02:58
29 Rong,Villy No Team 17 07:54 + 03:05
30 Strømsnes,Vidare Bsa Offshore 08:05 + 03:16
31 Sebjørnsen,Geir Museum Vest 08:10 + 03:21
32 Horge,Geir-Ove Dnb 08:14 + 03:25
33 Sandvik,Bjørn Dnb 08:23 + 03:34
34 Larsen,Eivind Dnb 08:25 + 03:36
35 Dyrøy,Endre Infodoc 08:35 + 03:46
36 Bjorøy,Kåre Sartor Maskin 09:11 + 04:22
37 Alvheim,Malvin Dnb 09:28 + 04:39
38 Berntsen,Kjetil Dnb 13:39 + 08:50
DNS Eide,Odd Helge Sartor Maskin
DNS Krabbedal,Bård Dnb
DNS Fjereide,Gisle Sartor Maskin
DNS Picher,Bartos Sund Auto
DNS Bøthun,Arild Sartor Maskin
DNS Monsen,Charles Dnb
DNS Lie,Egon Sartor Maskin
DNS Pedersen,Kjell-Rune No Team 12
Resultatliste Kvinner 16-25 år
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Strøm,Julie Laksevåg Friidrett 05:54 + 00:00
2 Hesjedal,Ida Sartor Maskin 05:56 + 00:02
3 Landro,Cecilie No Team 26 06:36 + 00:42
4 Oen Hellesund,May-Britt No Team 2 07:39 + 01:45
5 Fjell,Kristina NOTEAM 07:44 + 01:50
6 Rognaldsen,Mariann No Team 1 08:56 + 03:02
7 Baird,Adelheid Bsa Offshore 09:19 + 03:25
Resultatliste Kvinner 26-90 år
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Askeland,Hilde Landro Skule 06:16 + 00:00
2 Kjerrgård,Hilde Bsa Offshore 07:22 + 01:06
3 Norheim,Edle Clariant 07:33 + 01:17
4 Vik,Sølvi Museum Vest 07:51 + 01:35
5 Birkeland,Mette No Team 5 07:57 + 01:41
6 Bringedal,Lise No Team 6 07:58 + 01:42
7 Sekkingstad,Inger Lise Aker Solutions 07:59 + 01:43
8 Vik,Toril S. Silva Regnskap Da 08:07 + 01:51
9 Solstad,Synnøve Silva Regnskap Da 08:27 + 02:11
10 E.tveitan,Eva Ågotnes Bhg 08:57 + 02:41
11 Stegane,Irene Museum Vest 09:05 + 02:49
12 Fjell Rognaldsen,Astrid No Team 7 09:13 + 02:57
13 Fjellsaunet,May Iren No Team 9 10:21 + 04:05
14 Arnesen,Hilde Grotnes Museum Vest 11:21 + 05:05
15 Tveit,Lena Silva Regnskap Da 11:32 + 05:16
16 Eriksen,Lene No Team 4 11:33 + 05:17
17 Karlsen,Anna Silva Regnskap Da 12:54 + 06:38
DNS Fjell,Åshild No Team 8
Resultatliste Gutter 8-10 klasse
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Strøm,Sondre Fjell Ungdomsskule 10d 04:22 + 00:00
2 Torsvik,Vegard Fjell Ungdomsskule 10e 05:11 + 00:49
3 Kobbeltvedt,Sjur Fjell Ungdomsskole 8a 05:44 + 01:22
4 Nordvik,Daniel No Team 25 05:59 + 01:37
4 Arnerød,Tord Fjell Ungdomsskole 8a 05:59 + 01:37
6 Øvretveit,Sondre Fjell Ungdomsskole 8a 06:00 + 01:38
7 Kismul,Martin Tranevågen 10d 06:04 + 01:42
8 Lie,Oskar Fjell Ungdomsskole 8a 06:54 + 02:32
9 Svanø,Erlend Fjell Ungdomsskule 8c 07:07 + 02:45
Resultatliste Jenter 8-10 klasse
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Helland,Martha Fjell Ungdomsskole 8a 06:25 + 00:00
DNF Lokøy,Ida Fjell Ungdomsskole 8a
DNS Ågotnes,Julie Alice Fjell Ungdomsskule 8c
Resultatliste Gutter 5-7 klasse
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Vindenes,Sindre Landro 7a 05:34 + 00:00
2 Handal,Bjørnar Brattholmen Skule 6 05:36 + 00:02
3 Sæterlid Hella,Lars Foldnes Skule 6a 05:38 + 00:04
4 Bakke,Håvard Skålevik Skule 7 05:44 + 00:10
5 Ekerhovd,Nils Martin Ekerhovd Skule 5 05:46 + 00:12
6 Algrøy,Thomas Brattholmen Skule 5a 06:21 + 00:47
7 Myksvoll,Emil Foldnes Skule 6a 06:40 + 01:06
8 Olsen,Tobias Veskantsvømmerne 06:53 + 01:19
9 Glesnes,Sigurd Forland Stranda Skule 5 06:54 + 01:20
10 Rå,Bjørn-Helge Kolltveit Skule 6 07:16 + 01:42
11 Nordvoll,Birk Eirik No Team 24 07:38 + 02:04
DNS Gjøsæter,Olav Andreas Danielsen 6
Resultatliste Jenter 5-7 klasse
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ekerhovd,Natalie Ekerhovd Skule 7 05:34 + 00:00
2 Løvaas,Erika Brattholmen Skule 5a 06:30 + 00:56
3 Henriksen,Adele Alvøen Skole 5a 06:54 + 01:20
4 Tveitan,Anne Marte Tellnes Skule 6 07:21 + 01:47
5 Soltvedt,Tiril Alvøen Skole 5c 07:27 + 01:53
6 Mæland,Benedicte Stranda 6 08:09 + 02:35
7 Larsen,Thea No Team 23 09:04 + 03:30
8 Berland Nilsen,Helena Ulveset Skule 5a 10:00 + 04:26
Resultatliste Gutter 1-4 klasse
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Knudsen,Hallvard Kolltveit Skule 4 06:17 + 00:00
2 Fjell,David Gullbrå No Team 22 06:23 + 00:06
3 Haakonsen,Andreas Brattholmen Skule 4a 06:41 + 00:24
4 Ytrenes,Torkel Blaaflat Ekerhovd Skule 4 06:43 + 00:26
5 Aanerød,Eirik Kolltveit Skule 2 07:53 + 01:36
6 Sæterlid Hella,Jonas Foldnes Skole 1a 08:33 + 02:16
Resultatliste Jenter 1-4 klasse
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Løvaas,Josefine Brattholmen Skule 2a 07:15 + 00:00
2 Bjorøy,Elisabeth Sartor Maskin 07:17 + 00:02
3 Stenmark,Aurora Ågotnes Skule 3a 07:58 + 00:43
4 Myksvoll,Sandra Foldnes Skule 2b 10:32 + 03:17
5 Larsen,Tonje No Team 21 12:17 + 05:02

Bilder fra RussarstegenOpp 2013