Resultater 2012

[pro_ad_display_adzone id=»537″ info_text=»Annonse» info_text_position=»» font_size=»11″]

Resultater 2012

Bedriftsklasse:
Lag Snitt-tid:
Liaskjærshallen 06:00
Aktiv365 07:22
Gardstunet Barnehage 08:34
Menn 16 år +
Nr Etternavn                     Fornavn              Lag                                     KLASSE:              Tid.
1 Snilstveit Gudmund    Mann, 16 år + 04:10
2 Lervik Lasse   Mann, 16 år + 04:37
3 Poirèe Raphaël   Mann, 16 år + 04:39
4 Jensen Stian Hamre   Mann, 16 år + 04:48
5 Breivik Andreas   Mann, 16 år + 04:50
6 Rygg Jakob Fjell Ungdomsskule Mann, 16 år + 04:51
7 Heggernes Terje Torsbygg AS Mann, 16 år + 04:58
8 Uhlar Mikael   Mann, 16 år + 05:05
9 Vikse Martin   Mann, 16 år + 05:12
10 Snilstveit Gitle   Mann, 16 år + 05:17
11 Bauge Knut Morten   Mann, 16 år + 05:24
12 Sangolt Glenn   Mann, 16 år + 05:29
13 Hesjedal Knut Ivar ck Sotra Mann, 16 år + 05:30
14 Ågotnes Richard Gardstunet Barnehage Mann, 16 år + 05:35
15 Skålevik Anders Liaskjærshallen Mann, 16 år + 05:36
16 Fjell Magnar   Mann, 16 år + 05:37
17 Heltorp Kjell Sigvart Helttoppunderholdning Mann, 16 år + 05:40
18 Drotningsvik Lukas   Mann, 16 år + 05:45
19 Trellevik Amund   Mann, 16 år + 05:45
20 Johansson Jørgen Aktiv365 Mann, 16 år + 05:49
21 Furevik Tore   Mann, 16 år + 05:52
22 Landro Audun   Mann, 16 år + 05:52
23 Tveitan Per Olav Rambøll Mann, 16 år + 05:53
24 Taule Øyvind   Mann, 16 år + 05:53
25 Sørensen Asbjørn   Mann, 16 år + 05:54
26 Sangolt Kenneth Skogsvåg IL Mann, 16 år + 05:59
27 Mendoza Benjamin   Mann, 16 år + 06:03
28 Knudsen Kent-Ivan   Mann, 16 år + 06:05
29 Lervik Jørgen   Mann, 16 år + 06:06
30 Asphaug Johnny ck sotra Mann, 16 år + 06:06
31 Johansen Ørjan   Mann, 16 år + 06:10
32 Myksvoll Audun   Mann, 16 år + 06:10
33 Jetmundsen Trond Sotra SK Mann, 16 år + 06:15
34 algrøy per   Mann, 16 år + 06:15
35 Norevik Endre   Mann, 16 år + 06:15
36 Torsvik Bernth   Mann, 16 år + 06:17
37 Sørensen Steinar   Mann, 16 år + 06:19
38 Vaksdal Espen   Mann, 16 år + 06:22
39 Ekerhovd Nils Harald   Mann, 16 år + 06:25
40 Flaskerud Arnstein   Mann, 16 år + 06:26
41 Kausland Arve CCB Mann, 16 år + 06:29
42 Torsand Henrik   Mann, 16 år + 06:36
43 Benjaminsen Jan-Erik Silva Regnskap DA Mann, 16 år + 06:41
44 Nilsen Arthur   Mann, 16 år + 06:44
45 Røstum Ole Kjetil   Mann, 16 år + 06:45
46 Lie Espen   Mann, 16 år + 06:45
47 Fjell Lennart   Mann, 16 år + 06:48
48 Straume John Andre Aktiv365 Mann, 16 år + 06:52
49 Alvheim Magnar Torsbygg AS Mann, 16 år + 06:56
50 Raa Svein Kobbeltveit Golf & Naturpark Mann, 16 år + 06:58
51 Løvaas Lars Erik   Mann, 16 år + 06:59
52 Trellevik Håvard   Mann, 16 år + 07:06
53 Pettersen Tomas   Mann, 16 år + 07:07
54 Østvoll Simon   Mann, 16 år + 07:17
55 arnesen vidar   Mann, 16 år + 07:18
56 Støen Tor G. Torsbygg AS Mann, 16 år + 07:23
57 Abraham Ole-Jacob Museum Vest Mann, 16 år + 07:25
58 Eide Roy   Mann, 16 år + 07:27
59 Monsen Stig   Mann, 16 år + 07:27
60 Eidesund Morten   Mann, 16 år + 07:36
61 EUSTICE RICHARD   Mann, 16 år + 07:43
62 Andersen Aleksander   Mann, 16 år + 07:53
63 Sundbø Robin   Mann, 16 år + 08:08
64 Flasherud Torstein   Mann, 16 år + 08:11
65 Johansen Geir Ole   Mann, 16 år + 08:21
66 Hummelstøl Oddleiv   Mann, 16 år + 08:48
67 Harkestad Otto   Mann, 16 år + 10:03
68 Hella Jonas S.   Mann, 16 år + 13:07
69 Eide Johannes   Mann, 16 år + 14:42
Damer 16 år +
Nr Etternavn Fornavn Lag KLASSE: Tid.
1 Strøm Julie Garnes   Dame, 16 år + 05:37
2 Askeland Hilde   Dame, 16 år + 06:08
3 Landro Cecilie   Dame, 16 år + 06:30
4 Agdestein Laila Aktiv365 Dame, 16 år + 06:39
5 Lie Lena Liaskjærshallen Dame, 16 år + 06:40
6 Breistein Sæle Kari   Dame, 16 år + 07:19
7 Wiken Mari-Anne   Dame, 16 år + 07:20
8 Gjelsvik Trine Audsdotter Skogsvåg IL Dame, 16 år + 07:23
9 Ingebrigtsen Henriette Vex-gruppen AS Dame, 16 år + 07:32
10 Buhrmann May Engevik   Dame, 16 år + 07:42
11 Røskaft Monika   Dame, 16 år + 07:56
12 Vangsnes Anita Gardstunet Barnehage Dame, 16 år + 08:00
13 Valen Heidi Gardstunet Barnehage Dame, 16 år + 08:03
14 Vik Toril Solheim Silva Regnskap DA Dame, 16 år + 08:06
15 Norheim Edle   Dame, 16 år + 08:16
16 Ågotnes Siv Gardstunet Barnehage Dame, 16 år + 08:26
17 Kjus Elisabeth   Dame, 16 år + 08:27
18 Høyland Hege   Dame, 16 år + 08:27
19 Pedersen Sonja Gardstunet Barnehage Dame, 16 år + 08:30
20 Bergsvik Kristina Gardstunet Barnehage Dame, 16 år + 08:31
21 Hetlevik Jeanette Aktiv365 Dame, 16 år + 08:35
22 Stenberg Line Beate.B   Dame, 16 år + 08:36
23 Christensen Mariell   Dame, 16 år + 08:52
24 Sande Christine Aktiv365 Dame, 16 år + 08:55
25 Fjell Åshild   Dame, 16 år + 09:03
26 Syltøy Kari   Dame, 16 år + 09:04
27 Syltøy Trine   Dame, 16 år + 09:10
28 Knapskog Anne Elin   Dame, 16 år + 09:13
29 Liseth Linda   Dame, 16 år + 10:07
30 Tobru Tine Gardstunet Barnehage Dame, 16 år + 10:31
31 Forland Lisbeth Gardstunet Barnehage Dame, 16 år + 11:00
Gutter 8-10 klasse
Nr Etternavn Fornavn Lag KLASSE: Tid.
1 Langeland Jørgen Johan   Klasse 8-10 04:45
2 Strøm Sondre   Klasse 8-10 04:46
3 Knapskog Fredrik   Klasse 8-10 05:21
4 Ekerhovd Ivan Liaskjærshallen Klasse 8-10 05:26
5 Lønøy Halvar   Klasse 8-10 05:28
6 Ekerhovd Kent Andre Liaskjærshallen Klasse 8-10 05:44
7 Ekerhovd Daniel 8F Klasse 8-10 06:29
8 Berntsen Trym 8A Klasse 8-10 06:56
9 Høyland Ole A Klasse 8-10 07:13
10 Johannessen Christoffer Fjell 8a Klasse 8-10 07:38
11 Ulvatn Torsvik Joachim 8A Klasse 8-10 08:06
12 Torsvik Henrik 8a Klasse 8-10 08:38
Jenter 8-10 klasse
Nr Etternavn Fornavn Lag KLASSE: Tid.
1 Hesjedal Ida 10A Klasse 8-10 06:27
2 Fjell Kristina 10C Fjell ungdommskole Klasse 8-10 07:21
3 Lie Anna Secilie Liaskjærshallen/8a Klasse 8-10 07:54
4 Sæterlid Hella Maren   Klasse 8-10 08:05
Gutter 5-7 klasse
Nr Etternavn Fornavn Lag KLASSE: Tid.
1 Ekerhovd Lasse Liaskjærshallen Klasse 5-7 04:44
2 Skogen Eide Victor   Klasse 5-7 06:21
3 Langeland Samuel   Klasse 5-7 06:34
4 Eidesund Ole André   Klasse 5-7 07:06
5 Myksvoll Emil   Klasse 5-7 07:14
6 Kausland Krister Andre   Klasse 5-7 09:43
Jenter 5-7 klasse
Nr Etternavn Fornavn Lag KLASSE: Tid.
1 Ekerhovd Natalie   Klasse 5-7 06:03
2 Tveitan Kristine Tellnes skule Klasse 5-7 07:02
3 Larsen Anine S   Klasse 5-7 07:16
4 Tveitan Anne Marte   Klasse 5-7 07:29
5 VALLESTAD KATRINE Tellnes skule Klasse 5-7 08:01
6 Osebakken Trine   Klasse 5-7 08:46
7 Ågotnes Julie Alice 7 A Foldnes skole Klasse 5-7 08:58
Gutter 1-4 klasse
Nr Etternavn Fornavn Lag KLASSE: Tid.
1 Ekerhovd Nils Martin   Klasse 1-4 06:20
2 Knudsen Hallvard 8a Klasse 1-4 06:36
3 Gullbrå Fjell David   Klasse 1-4 06:56
4 Skogen Eide Philip   Klasse 1-4 07:48
5 Monsen Kevin   Klasse 1-4 08:47
Jenter 1-4 klasse
Nr Etternavn Fornavn Lag KLASSE: Tid.
1 Løvaas Erika   Klasse 1-4 06:56
2 Holsten Jule Gjerstad   Klasse 1-4 07:11
3 Neset Mia Lie   Klasse 1-4 07:21
4 Snekkevik Johansen Melissa 4 Klasse 1-4 08:06
5 Henriksen Adele Norheim   Klasse 1-4 08:07
6 Knapskog Elise   Klasse 1-4 08:37
7 Soltvedt Tiril   Klasse 1-4 08:51

Bilder fra RussarstegenOpp 2012