Resultater 2011

[pro_ad_display_adzone id=»537″ info_text=»Annonse» info_text_position=»» font_size=»11″]

Resultat 2011

Vinnere i de forskjellige klasser
Klasse                    Navn                               Tid
Jenter 1-4 klasse,   Anne Marte Tveitan            7:23
Gutter 1-4 klasse,   Olav Andreas Gjøsæter      6:35
Jenter 5-7 klasse,   Andrine Turøy                    6:24
Gutter 5-7 klasse,   Lasse Ekerhovd                 5:20
Jenter 8-10 klasse, Ida Hesjedal                      6:14
Gutter 8-10 klasse, Ole Morten Gjøsæter         4:57
Damer + 16 år,       Eli Anne Dvergsdal            5:47
Herrer + 16 år,       Andreas Rolland                4:44
Bedrift,                   Liaksjærshallen                5,38, snitt tid 5 beste
Komplett liste (10 beste bedrifter på neste liste under)
Run, betyr at tid ikke er registrert ved målpassering.
Deltagere på Mosjon ligger på egen side.

Resultatliste alle klasser 2011

Alder Kjønn Nr Navn Klasse / bedrift Tid
2
16 + Gutt/herrer 1. Rolland, Andreas 4:44
3
16 + Gutt/herrer 2. Rygg, Jakob 4:46
4
16 + Gutt/herrer 3. Lervik, Lasse 4:47
5
16 + Gutt/herrer 4. Brekke, Tore Aase Kolltveit skule 4:52
6
16 + Gutt/herrer 5. Svihus, Årstein Museum Vest 4:55
7
16 + Gutt/herrer 6. Fjell, Magnar 4:57
8
16 + Gutt/herrer 7. Benjaminsen, Olav 5:04
9
16 + Gutt/herrer 8. Lie – Skålevik, Steffen Liaskjærshallen 5:13
10
16 + Gutt/herrer 9. Kismul, Morten CK Sotra 5:15
11
16 + Gutt/herrer 10. Heltorp, Kjell Sigvart Helttoppunderholdning 5:16
12
16 + Gutt/herrer 11. Kjønsberg, Morten 5:17
13
16 + Gutt/herrer 12. Furevik, Tore 5:18
14
16 + Gutt/herrer 13. Drotningsvik, Lucas 5:20
15
16 + Gutt/herrer 14. Sælen, Ole Håkon 5:22
16
16 + Gutt/herrer 15. Ekerhovd, Nils Harald 5:30
17
16 + Gutt/herrer Molland, Leif 5:30
18
16 + Gutt/herrer 17. Blom, Leif 5:32
19
16 + Gutt/herrer 18. Tveitan, Per Olav Rambøll 5:38
20
16 + Gutt/herrer 19. Algrøy, Ole DnBNOR 5:40
21
16 + Gutt/herrer 20. Ågotnes, Richard 5:41
22
16 + Gutt/herrer 21. Lavik, Kjetil 5:42
23
16 + Gutt/herrer 22. Angeltveit, Geir Ove 5:44
24
16 + Gutt/herrer 23. Herland, Johannes 5:48
25
16 + Gutt/herrer Landro, Audun 5:48
26
16 + Gutt/herrer 25. Glesnes, Martin 5:51
27
16 + Gutt/herrer 26. Kleven – Nesse, Martin Liaskjærshallen 5:55
28
16 + Gutt/herrer 27. Skålevik, Verner Ligruppen – Fiskeri 6:01
29
16 + Gutt/herrer 28. Trond, Jetmundsen Sotra SK 6:08
30
16 + Gutt/herrer 29. Kobbeltvedt, Jens-Eivind 6:13
31
16 + Gutt/herrer Straume, Paul Ove 6:13
32
16 + Gutt/herrer 31. Myksvoll, Audun 6:14
33
16 + Gutt/herrer 32. Farestveit, Jan Petter 6:15
34
16 + Gutt/herrer 33. Hillesøy, Dag Ove Ligruppen – Fiskeri 6:16
35
16 + Gutt/herrer 34. Landro, Nils Bjarte 6:19
36
16 + Gutt/herrer 35. Johnsen, Gisle 6:20
37
16 + Gutt/herrer 36. Dan, Christensen Sotra SK 6:25
38
16 + Gutt/herrer 37. Johansen, Ørjan Bilservice Vest 6:25
39
16 + Gutt/herrer 38. Asphaug, Johnny 6:32
40
16 + Gutt/herrer 39. Taule, Øyvind 6:33
41
16 + Gutt/herrer 40. Thomsen, Jørgen 6:35
42
16 + Gutt/herrer 41. Oen, Jostein Magne 6:37
43
16 + Gutt/herrer 42. Henningsen, Arve 6:39
44
16 + Gutt/herrer 43. Kausland, Krister Andre 6:40
45
16 + Gutt/herrer 44. Bruvik, Tore Sotra Kampsportsenter 6:41
46
16 + Gutt/herrer 45. Pedersen, Kjell Rune Liaskjærshallen 6:41
47
16 + Gutt/herrer 46. Erdal, Svenn 6:42
48
16 + Gutt/herrer 47. Djupevåg, Bjørn Museum Vest 6:43
49
16 + Gutt/herrer 48. Sande, Morten H Kelly Services 6:43
50
16 + Gutt/herrer 49. Bosåen, Jon Frode Kelly Services 6:45
51
16 + Gutt/herrer 50. Pettersen, Thomas 6:46
52
16 + Gutt/herrer 51. Svein, Koldingsnes Sotra SK 6:49
53
16 + Gutt/herrer 52. Krabbedal, Bård-Espen DnBNOR 7:01
54
16 + Gutt/herrer 53. Moi, Svein Erik Trim H3 Posten Norge AS 7:01
55
16 + Gutt/herrer 54. Lie, Andrè Ligruppen – Fiskeri 7:03
56
16 + Gutt/herrer 55. Sivertsen, Tom Kelly Services 7:04
57
16 + Gutt/herrer 56. Birkeland, Kristian Veksthuset Barnehage 7:06
58
16 + Gutt/herrer 57. Fjell, Lennart Fjell Kommune 7:18
59
16 + Gutt/herrer 58. Haugstvedt, Asbjørn Veksthuset Barnehage 7:20
60
16 + Gutt/herrer 59. Indrevik, Tom Georg Kelly Services 7:23
61
16 + Gutt/herrer 60. Våge, Bjarte Veksthuset Barnehage 7:39
62
16 + Gutt/herrer 61. Carter, Christian Liegruppen as 7:41
63
16 + Gutt/herrer 62. Rabben, William Ligruppen – Fiskeri 7:43
64
16 + Gutt/herrer 63. Selstø, Nils Magnar Liegruppen as 7:43
65
16 + Gutt/herrer 64. Benjaminsen, Jan-Erik Silva Regnskap 7:48
66
16 + Gutt/herrer 65. ingebrigtsen, jan tore 7:50
67
16 + Gutt/herrer 66. Nordin, Tomas DnBNOR 7:50
68
16 + Gutt/herrer 67. Veland, Trond 7:51
69
16 + Gutt/herrer 68. Schumann, Daniel 7:54
70
16 + Gutt/herrer 69. Bremnes, Odd liegruppen.no 8:03
71
16 + Gutt/herrer 70. Trellevik, Ove Sund Kommune 8:03
72
16 + Gutt/herrer 71. Larsen, Evind DnBNOR 8:05
73
16 + Gutt/herrer 72. lie, lars olav Liegruppen as 8:08
74
16 + Gutt/herrer 73. Lønøy, Wiggo 8:12
75
16 + Gutt/herrer 74. Algrøy, Ove 8:27
76
16 + Gutt/herrer 75. Mikkelsen, Even 8:28
77
16 + Gutt/herrer 76. Misje, Per DnBNOR 8:36
78
16 + Gutt/herrer 77. Horge, Geir-Ove DnBNOR 8:44
79
16 + Gutt/herrer 78. Herland, Joachim 8:55
80
16 + Gutt/herrer 79. Lie, Geir Ole Liegruppen as 8:57
81
16 + Gutt/herrer 80. Mikkelsen, Johannes Øygarden Kommune 8:57
82
16 + Gutt/herrer 81. Ågotnes, Tony 8:58
83
16 + Gutt/herrer 82. Agai, Shaha 9:18
84
16 + Gutt/herrer 83. Muri, Svein Øygarden Kommune 9:23
85
16 + Gutt/herrer 84. Mikkelsen, Robert 9:27
86
16 + Gutt/herrer 85. Førde b, John Atle Trim H3 Posten Norge AS 13:08
87
16 + Gutt/herrer 86. Alvheim, Malvin RUN
88
16 + Gutt/herrer 87. Arntsen, Christian RUN
89
16 + Gutt/herrer 88. Berntsen, Kjetil RUN
90
16 + Gutt/herrer 89. Bolstad, Lasse RUN
91
16 + Gutt/herrer 90. Farestveit, Jan Petter RUN
92
16 + Gutt/herrer 91. Foldnes, Fredrik RUN
93
16 + Gutt/herrer 92. Førde c, John Atle RUN
94
16 + Gutt/herrer 93. Førde, Jon Atle RUN
95
16 + Gutt/herrer 94. Hausberg, Lars-Olav RUN
96
16 + Gutt/herrer 95. Morsy, Khamis RUN
97
16 + Gutt/herrer 96. Skår, Bjarte RUN
98
16 + Gutt/herrer 97. Løland, Øyvind RUN
99
17 + Gutt/herrer 98. Abraham, Ole Jacob Museum Vest Run
100
18 + Gutt/herrer 99. Leif Jan Fosse Liegruppen as RUN
101
16 + Jente/damer 1. Dvergsdal, Eli Anne 5:47
102
16 + Jente/damer 2. lie, lena Liaskjærshallen 6:20
103
16 + Jente/damer 3. Turøy, Mona 6:37
104
16 + Jente/damer 4. Brekke, Henriette Svømmer 6:41
105
16 + Jente/damer 5. Gusdal, Marita Liegruppen as 6:47
106
16 + Jente/damer 6. Rabben, Elisabeth 6:54
107
16 + Jente/damer 7. Ulltang, Henriette Liaskjærshallen 6:58
108
16 + Jente/damer 8. straume, Beathe 7:09
109
16 + Jente/damer 9. Landro, Cecilie 7:12
110
16 + Jente/damer 10. Bergsvik, Kristina Gardstunet Barnehage AS 7:14
111
16 + Jente/damer 12. Breistein Sæle, kari 7:21
112
16 + Jente/damer 13. Drønen, Anne Lise 7:26
113
16 + Jente/damer 14. Wiken, Mari-Anne Alværsund 7:31
114
16 + Jente/damer 15. Haugen, Gunn 7:35
115
16 + Jente/damer 16. Hufthammer, Kjærsti Liaskjærshallen 7:37
116
16 + Jente/damer 17. Landro, Anngunn Baune 7:38
117
16 + Jente/damer 18. Buhrmann, May Engevik 7:42
118
16 + Jente/damer 19. Fossdal Tveiten, Renate 7:49
119
16 + Jente/damer 20. Knutsen, Aina Christin 7:51
120
16 + Jente/damer 21. Ågotnes, Siv Gardstunet Barnehage AS 7:54
121
16 + Jente/damer 22. Vik, Toril Solheim Silva Regnskap 7:58
122
16 + Jente/damer 23. Pedersen, Sonja Gardstunet Barnehage AS 8:00
123
16 + Jente/damer Vik, Sølvi Museum Vest 8:00
124
16 + Jente/damer 25. Kleven, Anne-Jorunn 8:01
125
16 + Jente/damer 26. Tveita, Line Veksthuset Barnehage 8:03
126
16 + Jente/damer 27. Sto, Karin Museum Vest 8:06
127
16 + Jente/damer 28. haug, lene Liegruppen as 8:08
128
16 + Jente/damer 29. Lervik, Ann-Elin Veksthuset Barnehage 8:11
129
16 + Jente/damer Vatne, Heidi Gardstunet Barnehage AS 8:11
130
16 + Jente/damer 31. Kjus, Elisabeth 8:23
131
16 + Jente/damer 32. Spilde, Marit Trim H3 Posten Norge AS 8:26
132
16 + Jente/damer 33. instanes, anita Liegruppen as 8:27
133
16 + Jente/damer 34. Fjell, Åshild 8:31
134
16 + Jente/damer 35. Matre, Aina Christine Museum Vest 8:34
135
16 + Jente/damer Nordland, Solveig Liegruppen as 8:34
136
16 + Jente/damer 37. Sørvik, Maria 8:37
137
16 + Jente/damer 38. Rabben, Grete 8:41
138
16 + Jente/damer 39. Ekren Tveitan, Eva Ågotnes Barnehage 8:43
139
16 + Jente/damer 40. Valen, Heidi Gardstunet Barnehage AS 8:45
140
16 + Jente/damer 41. Siversten, Mariell Kelly Services 8:47
141
16 + Jente/damer 42. Landro, Marianne Misje Fjell Kommune 9:00
142
16 + Jente/damer 43. Ådlandsvik, Linda Posten 9:03
143
16 + Jente/damer 44. rong, eli-katrine Liegruppen as 9:10
144
16 + Jente/damer 45. Telle, Hanne Trim H3 Posten Norge AS 9:36
145
16 + Jente/damer 46. Knapskog, Anne Elen 9:38
146
16 + Jente/damer 47. Hatløy, Janette Veksthuset Barnehage 9:50
147
16 + Jente/damer 48. Forland, Lisbeth Gardstunet Barnehage AS 9:51
148
16 + Jente/damer 49. Notland, Nina 10:13
149
16 + Jente/damer 50. Knapskog, Elise 10:20
150
16 + Jente/damer 51. Haugland, Silvia Øygarden Kommune 10:21
151
16 + Jente/damer 52. Møvik-Olsen, Christel Øygarden Kommune 10:50
152
16 + Jente/damer 53. Rong, Norunn Øygarden Kommune 10:59
153
16 + Jente/damer 54. ingebrigtsen, maren 11:00
154
16 + Jente/damer 55. Christophersen, Bjørg Museum Vest 11:48
155
16 + Jente/damer 56. Garmann, Rigmor Posten 11:55
156
16 + Jente/damer 57. Lønøy, Nina Veksthuset Barnehage 11:56
157
16 + Jente/damer 58. Berland, Eli Fjell Kommune 15:06
158
16 + Jente/damer 59. Ekerhovd, Siren RUN
159
16 + Jente/damer 60. Grindheim, Inger RUN
160
16 + Jente/damer 61. Nilsen, Sonja RUN
161
16 + Jente/damer 62. Nybakk Vedvik, Margaret RUN
162
16 + Jente/damer 63. Pamer, Ellen RUN
163
16 + Jente/damer 64. Rabben, Torill RUN
164
16 + Jente/damer 65. Spilde, Marit RUN
165
16 + Jente/damer 66. Wilhelmsen, Bente Elin RUN
166
8-10 Gutter 1. Gjøsæter, Ole Morten 4:57
167
8-10 Gutter 2. Reigstad, Thomas 5:00
168
8-10 Gutter 3. Knapskog, Fredrik 5:05
169
8-10 Gutter 4. Taranger, Trym Eirik 5:10
170
8-10 Gutter 5. Ekerhovd, ivan 5:14
171
8-10 Gutter 6. Teige, Erik 8E 5:17
172
8-10 Gutter 7. Lie – Skålevik, Anders Liaskjærshallen 5:26
173
8-10 Gutter 8. Torsvik, Vegard 8E 5:34
174
8-10 Gutter 9. Ekerhovd, Kent Andrè 5:42
175
8-10 Gutter 10. Indrevik, Fredrik Alexander Kelly Services 5:54
176
8-10 Gutter 11. Hovdenakk, Arne 9. klasse 7:08
177
8-10 Gutter 13. Indrevik, Joachim 8E 8:31
178
8-10 Jente/damer 1. Hesjedal, Ida 9. klasse 6:14
179
8-10 Jente/damer 2. Benjaminsen, Lena 6:25
180
8-10 Jente/damer 3. Sangolt, Line 8E 6:52
181
8-10 Jente/damer 4. Dagsland, Kjersti 8B 7:23
182
8-10 Jente/damer 5. Næs, Julianne 8B 9:25
183
5.7 Gutter 1. Ekerhovd, Lasse Liaskjærshallen 5:20
184
5-7 Gutter 2. Lønøy, Halvard Kolltveit skule 6:09
185
5.7 Gutter 3. Ekerhovd, Daniel W 6:18
186
5.7 Gutter 4. Kalsaas, Emil 6:40
187
5.7 Gutter 5. Furevik, Erik Rugaard 6:55
188
5.7 Gutter 6. Lie, Daniel Angeltveit 7:31
189
5.7 Gutter 7. Benjaminsen, Sebastian RUN
190
5.7 Jente/damer 1. Turøy, Andrine 6:24
191
5.7 Jente/damer 2. Tveitan, Kristine Tellnes skule 7:00
192
5.7 Jente/damer Ågotnes, Julie 7:14
193
5.7 Jente/damer 3. Nilsen, Silje Kolltveit skule 7:43
194
5.7 Jente/damer 4. Osebakken, Trine 6a Foldnes skole 9:39
195
5.7 Jente/damer 5. Dagsland, Ingvild RUN
196
1-4 Gutter 1. Gjøsæter, Olav Andreas 6:35
197
1-4 Gutter 12. Myksvoll, Emil 7:35
198
1-4 Jente/damer 1. Tveitan, Anne Marte Tellnes skule 7:23
199
1-4 Jente/damer 2. Garlid Johannessen, Marianne 8:39

Bilder fra RussarstegenOpp 2011