Resultater 2010

[pro_ad_display_adzone id=»537″ info_text=»Annonse» info_text_position=»» font_size=»11″]

Vinner av Bedriftsklassen ble: Lie Gruppen

RESULTATER RUSSARSTEGEN OPP 2010

G1-4

1. Eide, Victor Knappskog skule 6:55
2. Kobbeltveidt, Brede Kolltveit skule 7:46
3. Sandvik, Magnus Ulveset skule 8:12
4. Fjell, Kasper Ulveset skule 8:21
5. Schumannn, Daniel Hamre Brattholmen skule 8:36
6. Knappskog, Johannes Knappskog skule 8:45
7. Eidesund, Ole Andre Knappskog skule 8:52
8. Rabben, Kristian Kolltveit skule 9:45
9. Thue, Lars 9:49
10. Knapskog, Anders Liljevatnet 9:55
11. Stenmark, Alexander Ågotnes skule 10:01
12. Lønøy, Sigurd Kolltveit skule 10:12
13. Kolstad, Torbjørn Knappskog skule 10:38
14. Lie, Kenneth Tellnes skole 10:59
15. Woldesus, Yafet Knappskog skule 11:11

G5-7

1. Strøm, Sondre Brattholmen skule 5:55
2. Torsvik, Vegard Kolltveit skule 6:14
3. Teige, Erik Kolltveit skule 6:15
4. Gammelsæter, Bjørn Helge Hjelteryggen 6:21
5. Foldnes, Håvard Foldnes Skule 6:22
6. Thue, Petter 6:33
7. Gammelsæter, Knut Erling Hjelteryggen 6:35
8. Lønøy, Halvard Kolltveit skule 6:37
9. Ro, Markus Foldnes Skule 6:54
10. Furevik, Erik Foldnes Skole 7:02
11. Rasmussen, Oskar Foldnes Skule 7:03
12. Kobbeltvedt, Sjur kolltveit skule 7:06
13. Torsvik, Sander Åse Foldnes Skole 7:30
14. Håvard Ekerhovd 7:44
15. Lie, Oskar 7:49
16. Kjeldstad, Erling Kolltveit skule 7:50
17. Sandvik, Andreas Ulveset skule 8:58
18. Indrevik, Joachim Kolltveitskole 9:17
19. Klungtveit, Kristoffer kolltveit skule 9:43
20. Skoge, Lars- Ivar 10:32

G8-10

1. Andersen, Trym Ulvesett 5:40
2. Riple, Simon Fjell Ungdomsskole 8F 6:01
3. Ekerhovel, Ivan W. Fjell Ungdomskule 6:16
4. Ystebø, Tom Helle Fjell Ungdomskule 6:26
5. Torsvik, Fredrik Fjell Ungsomskule 6:31
6. Knappskog, Fredrik Fjell Ungdomskule 6:36
7. Løseth, Simen Fjell Ungdomskule 7:08
8. Lavik, Patrick Fjell Ungdomsskole 8F 7:25
9. Rabben, Vincent Fjell ungdomsskule, 8f 7:42
10. Karlsen, Andre Landsvik Fjell ungdomsskule 7:51
11. Dypevik, Victor Kolltveit skule 8:33
12. Haugen, Håvard 8:34
13. Rasmussen, Daniel Fjell ungdomsskule 10:50
14. Økland, Thor Liegruppen 11:06

J1-4

1. Riple, Ingeborg Liljevatn 8:53
2 Indrevik, Vilde 9:54
2. Teige, Hedda Kolltveit skule 9:58
3. Henriksen, Tuva Bergsvik Gardstunet Barnehage 10:32
4. Johansen Klungtveit, Anna Regina kolltveit skule 11:25
5. Teige, Anna Kolltveit skule 14:13

J5-7

1. Tveitan, Kristine Tellnes skole 7:47
2. Dagsland, Ingvild 8:24
3. Straume, Charlotte Foldnes Skule 8:42
4. Hauglund, Mathilde Foldnes Skule 8:46
5. Landro, Malin 8:57
6. Lervik, Trine Foldnes Skule 8:58
7. Tveita, Malin Foldnes Skule 9:24
8. Ågotnes, Julie Alise 9:46
9. Våge, Elida Kristine Foldnes skole 10:51
10. Osebakken, Trine Foldnes barneskule 11:11

J8-10

1. Strøm, Julie Fjell ungdomsskule 6:27
2. Landro, Cecilie 7:21
3. Pettersen, Mia Storetveit 8:05
4. Guldhav, Eline Haraldsvang ungd. skole 8:57
5. Thomassen, Elisabeth Ulveset skule 11:17
6. Lie, Jannike Ulveset skule 11:39

Kvinne

1. Lie, Lena Liegruppen AS 6:33
2. Garmann, Julie FMC 6:44
3. Molland, Sigrun 7:08
4. Hevrøy, May Britt Liegruppen AS 7:34
5. Haugen, Gunn KLP 7:56
6. Sandvik, Hilde Midtkandal 8:07
7. Gusdal, Marita Liegruppen AS 8:12
8. Ågotnes, Siv Larsen Gardstunet Barnehage 8:29
9. Landro, Anngunn Baune 8:33
10. Landro, Marianne Misje Fjell kommune 8:39
11. Vik, Toril Solheim Silva Regnskap DA 8:40
12. Vikebø, Janne DnB NOR 9:07
13. Larson, Mona Veksthuset A/S 9:11
14. Nordland, Solveig Liegruppen AS 9:20
15. Geitle, Astrid 9:21
16. Pedersen, Sonja Elisabeth Gardstunet Barnehage 9:25
17. Rong, Eli Katrine Liegruppen AS 9:40
18. Lervik, Ann-Elin 9:48
19. Vatne, Heidi Iren Gardstunet Barnehage 9:56
20. Tveita, Line 10:04
21. Knapskog, Anne Elin 10:05
22. Ytrøy, Anita Beate Gardstunet Barnehage 10:10
23. Bos, Maria DnB NOR 10:12
24. Gjesdal Håkonshellen, Anne-Lise DnB NOR 10:57
25. Foldnes, Helga Liegruppen 10:59
26. Lie, Gunn-Torill 11:00
27. Pamer, Ellen DnB NOR 12:05
28. Morlandstø, Connie Eide Gardstunet Barnehage 12:31
29. Lønøy, Vigdis Coop Obs Sartor 12:52
30. Bergesen, Sandra Gardstunet Barnehage 13:16
31. Enger, Tine Gardstunet Barnehage 13:26
32. Bergsvik, Kristina Gardstunet Barnehage 17:29

Mann

1. Jensen, Stian Hamre Høgskulen Sogn og Fjordane 4:53
2. Hesjedal, Knut Ivar CK Sotra 5:24
3. Molland, Leif 5:31
4. Sælen, Ole-Håkon Veidekke 5:34
5. Furevik, Tore Latsabben IL 5:41
6. Skålevik, Steffen Lie Liegruppen AS 5:45
7. Tveitan, Per Olav Rambøll 5:48
8. Landro, Audun 5:51
9. Karlsen, Remi 5:54
10. Heltorp, Kjell Sigvart Gardstunet Barnehage 5:59
11. Drotningsvik, Lucas 6:05
Eriksson, Jens Christian Haukeland Uni Sykehus 6:05
13. Nesse, Martin Fjell Videregående 6:09
Vaksdal, Espen 6:09
15. Ekerhovd, Nils Harald Nilskløyvo 6:16
16. Berger, Per Erik ActionPhoto 6:19
17. Fjell, Magnar 6:20
Skålevik, Verner Liegruppen AS 6:20
19. Utvær, Atle Aibel 6:25
20. Thomassen, Asgeir Gular 6:26
21. Landro, Nils Bjarte 6:27
22. Hillersøy, Dag Ove Liegruppen AS 6:29
Thomassen, Anders Voss Gymnas 6:29
24. Benjaminsen, Jan-Erik Silva Regnskap DA 6:32
25. Herland, Johannes 6:41
26. Ågotnes, Arve 6:42
27. Humlestøl, Ove 6:43
Pedersen, Kjell-Rune 6:43
29. Klubben, Thomas 6:45
30. Eide, Roy Team Blåsenborg 6:47
31. Osebakken, Rune 6:52
32. Bruvik, Tore 6:55
Trellevik, Andreas 6:55
34. Herland, Joachin 6:57
35. Landro, Lars Magne FMC Technologies 7:06
36. Rosten, John Ivar Nilskløyvo 7:10
37. Erdal, Svenn 7:16
38. Ekerhovd, Terje 7:18
39. Lie, Lars Olav Liegruppen AS 7:20
40. Skaar, Bjarte Liegruppen AS 7:22
41. Nyboe, Bjarte DnB NOR 7:24
Ro, Håvar AGK 7:24
43. Fjærestad, Geir 7:25
44. Hausberg, Lars-Olav DnB NOR 7:39
Trellevik, Øystein 7:39
46. Trellevik, HÅvard 7:43
47. Kristian Fjell ungdomsskule 8:04
48. Fjell, Lennart Fjell kommune 8:17
49. Larsen, Eivind DnB NOR 8:24
50. Rabben, William Liegruppen AS 8:28
51. Kobbeltvedt, Nils Birger 8:33
52. Arntsen, Christian FMC Technologies 8:34
Riple, Sturle ABB 8:34
54. Nordin, Tomas DnB NOR 8:39
55. Straume, John Andre Strume Shell 8:50
Thomassen, Bjørn Butetat 8:50
57. Fjeld, Kurt 9:06
58. Humlestøl, Oddleiv Kgjs 9:08
59. Skoge, Arild 9:11
60. Misje, Per DnB NOR 9:27
61. Klungtveit, Jan Arve statoil 10:00
62. Åsen, Arvid DnB NOR 10:27
63. Bruheim, Frode Nilskløyvo 10:40
64. Johansen, Egil Robert DnB NOR 13:33

Mini >6

1. Solbakken, Nicholas Lyshovden 11:06
2. Eidesund, Mathias Knappskog barnehage 11:35
3. Henriksen, Malin Bergsvik Gardstunet Barnehage 18:21

Bilder fra RussarstegenOpp 2010