Resultater 2009

[pro_ad_display_adzone id=»537″ info_text=»Annonse» info_text_position=»» font_size=»11″]

De tre beste tidene uansett klasse i 2009 var:
  1. Tore Aase Brekke (Mann Voksen) 4:57
  2. Thomas Dypevik (Mann Voksen) 5:19
  3. Ole Morten Gjøsæter (Gutt 5.-7. klasse) 5:23
  • 115 sprang i SPREK klassen
  • 200 gikk i MOSJON klassen
  • 183 personer fekk omvisning i Fjell Festning og fekk sett Klasse 9D sin krishistorie presentasjon
  • Mange benyttet anledningen til å sitte på hesteryggen

Resultater2009

G1-4

1. Foldnes, Håvard 6:32
2. Ekerhovd, Lasse 6:40
3. Westevik, Marius 7:33
4. Dypevik, Victor 8:25
5. Kristiansen, Trym Myhr 9:24

G5-7

1. Gjøsæter, Ole Morten 5:23
2. Andersen, Trym 5:40
3. Strøm, Sondre 5:54
4. Teige, Erik 6:06
5. Lidtun, Tor Andre 6:21
6. Larson, Simen Andre 6:23
7. Lønøy, Halvard 6:44
8. Thomassen, Håvard 6:58
9. Andersen, Brage 7:01
10. Misje, Eirik 7:05
11. Thomassen, Torstein 7:06
12. Furevik, Erik 7:09
13. Vabø, David 7:11
14. Kjeldstad, Erling 7:49
15. Alvsvåg, Snorre 8:24
Litlekalsøy, Henrik 8:24
17. Indrevik, Joachim 8:51
Ukvitne, Ørjan RUN
Viksøy, Stian RUN

G8-10

1. Lavik, Kristoffer 5:36
2. Nesse, Martin 5:52
3. Westevik, David 5:55
4. Dahl, Didrik 6:06
5. Harding, Chris Ivar 6:49
6. Grasmo, Morten 7:09
7. Indrevik, Fredrik Alexander 7:12
8. Rasmussen, Kjetil 7:21
9. Hellemann, Joakim 8:20
10. Misje, Kristoffer 8:24
Teige, Daniel 8:24
12. Tybing Aralt, Anders Lie 11:10
Foldnes, Erlend RUN

J1-4

1. Tveitan, Kristine 7:25
2. Turøy, Andriene 8:16
3. Teige, Hedda 8:56
4. Teige, Anna 9:32
5. Forland Glesnes, Andriene 9:55
6. Kristiansen, Hannah Myhr 10:25
7. Mortensen, Malene 11:12

J5-7

1. Hesjedal, Ida 6:34
2. Sandstø, Lisa M 7:32
3. Turøy, Arnt Ove 7:34
4. Turøy, Charlotte 8:25
5. Eide, Annelin 9:54
6. Ulveseth, Solveig 11:17
Lidtun, Mathilde RUN
Iversen, Amalie RUN
Misje, Kristine RUN

J8-10

1. Strøm, Julie 6:15
2. Landro, Cecilie 7:21
3. Nesse, Thea 7:32
4. Furevik, Ingrid 8:12
5. Rasmussen, Ingvild 8:50
Sandstø, Susanne M RUN

V-Kvinne

1. Strøm, Sissel 6:44
2. Turøy, Mona 6:55
3. Haugen, Gunn 7:11
4. Gusdal, Marita 7:14
5. Sirhaug, Toril 7:28
6. Ukvitne, Inger Ann 7:36
7. Rasmussen, Marianne 7:39
8. Landro, Anngunn 8:32
9. Larson, Mona 8:49
10. Vik, Toril Solheim 8:53
11. Erstad, Johanne-Marie 9:28
12. Berg, Ruth 10:45
13. Ulveseth, Liv Jorunn 11:00
14. Myhr, Hilde 11:10
15. Sætre Larsen, Liv jorun 12:03

V-Mann

1. Brekke, Tore Aase 4:57
2. Dypevik, Thomas 5:19
3. Hesjedal, Knut Ivar 5:24
4. Furevik, Tore 5:35
Landro, Audun 5:35
Strøm, Jan Kåre 5:35
7. Ekerhovd, Nils Harald 5:39
8. Tveitan, Per Olav 5:43
9. Angeltvedt, Geir Ove 5:46
10. Pedersen, Kjell-Rune 5:56
11. Sangolt, Glenn 6:06
12. Thomassen, Asgeir 6:08
13. Alvheim, Magnar 6:28
14. Benjaminsen, Jan-Erik 6:34
15. Gjerde, Bjørn 6:52
16. Sulen, Ståle 6:56
17. Indrevik, Tom Georg 7:10
18. Håheim, Lars 7:22
Kleppe, Heine 7:22
20. Turøy, Åge 7:32
21. Lønøy, Tore 7:33
22. Lønøy, Wiggo 7:46
23. Rasmussen, Arne 9:26
24. Mortensen, Svein-Rune 10:30

Bilder fra RussarstegenOpp 2009